
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS L-I 750VA (BX750MI-GR)
6 148 ₴
- Немає в наявності
- Код: BX750MI-GR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний дисплей Візуальні індикатори допоможуть швидко визначити стан пристрою й живлення. Звукові сигнали Повідомлення про зміни мережного електроживлення й умов роботи ДБЖ. Інтелектуальне керування батареями Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її експлуатації та надійності завдяки точному інтелектуальному заряджанню. Повідомлення про відмову батареї Завчасне інформування про відмову батарей, яка наближається, що дає змогу своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Автоматична самодіагностика Періодична самодіагностика батарей дає змогу своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. Розетки з батарейним живленням і захистом від імпульсних перешкод Збережіть і захистіть своє обладнання й дані під час вимкнень електрики, сплесків і імпульсів напруги. Розетки із захистом лише від сплесків напруги Захист допоміжної електронної техніки від сплесків і перепадів напруги без споживання енергії від акумулятора, необхідної для роботи більш важливого обладнання у разі вимкнення електроживлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 5.4 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 230 В |
| Напруження | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 120х160х355 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 410 Вт |
| Потужність повна | 750 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 148 ₴





