
Смартфон Infinix Hot 40i X6528B 8/128GB Dual Sim Starfall Green
4 651 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ваш портал у світ розваг Смартфон Infinix HOT 40I якнайкраще підходить для щоденного використання і розв'язання робочих питань, виконання завдань із навчання та розваг. Висока якість графіки та швидка обробка інформації можливі завдяки продуктивному 8-ядерному процесору з ігровим чіпом. Ємності батареї на 5 000 мА·год достатньо для 36-48 годин автономної роботи в середньоактивному режимі. Яскравий дисплей із високою контрастністю та 200% гучності звуку відкривають захопливий світ кіноконтенту. Збільшуйте свою продуктивність зі смарт-панеллю Багатофункціональність не знає меж з актуальною та практичною панеллю, розташованою вгорі екрана. Уся важлива інформація тепер доступна в один клік. Користувач може швидко визначити рівень заряду акумулятора, помітити іконку нового повідомлення або пропущеного дзвінка. Персоналізуйте смарт-панель під свої потреби та заощаджуйте час на пошуку необхідної інформації. Дисплей, від якого складно відвести погляд Екран із технологією Dre має однаково комфортну яскравість за будь-якої погоди: навіть при потраплянні прямих сонячних променів на сенсорну панель вона зберігає відмінну читабельність. Інноваційний дисплей із перфорацією має діагональ 6,56 дюйма, що в тандемі зі зручним форм-фактором забезпечує можливість керування однією рукою. Корисна площа екрана становить 89,7% для комфортної роботи в різних додатках і перегляду контенту. Частота оновлення 90 Гц забезпечує плавність відгуку інтерфейсу під час прокрутки. Процесор із поліпшеною продуктивністю Восьмиядерний чипсет Octa core виготовлений за 12-нм техпроцесом і оперативно справляється з усіма повсякденними завданнями. Базово-смартфон Infinix HOT 40I обладнаний 8 ГБ ОЗП. Технологія динамічного розширення оперативної пам'яті дає змогу збільшити обсяг до 16 ГБ. Це дає можливість на 12% швидше завантажувати систему та використовувати до 18 запущених додатків одночасно. Нові можливості для захопливого геймінгу Фірмовий двигун X-Boost спеціально розроблений для оптимізації ігрових сценаріїв і створення переваги для користувача смартфона Infinix HOT 40I. Одного свайпа вліво достатньо для виклику панелі, щоб у кілька кліків поліпшити продуктивність пристрою під час ігрових рейдів на максимальних налаштуваннях. Заряду вистачить на весь день Акумулятор ємністю 5 000 мА·год живить гаджет енергією протягом усього дня. Батарея забезпечує до 30 годин стрімінга відео, 9 годин безперервного геймінга та 45 годин у режимі здійснення дзвінків. За допомогою функції швидкої зарядки потужністю 18 Вт можна зарядити смартфон на 25% оперативніше. Зарядний пристрій підключається через універсальний порт Type-C. На 5% останніх відсотках заряду можна перевести гаджет у режим Ультра, щоб подовжити автономність пристрою до 24 годин у режимі очікування. Створюйте фотографії в різних умовах Пристрій обладнано 50-мегапіксельною камерою з модернізованим нічним режимом зйомки. Сенсор дає можливість створювати ефектні фотографії в будь-який час і в будь-якому місці. Режим Super Night використовує оптимізовані ШІ-алгоритми й збільшену апертуру f/1.6, що дає можливість доповнити знімок світлом і деталями. Фронтальна камера на 32 Мп дає можливість створювати ультрачіткі селфі в найкращому світлі завдяки вбудованому спалаху. Широкий 90-градусний кут сенсора забезпечує якісні групові кадри, на яких знайдеться місце всім друзям. Спеціальні режими для створення цікавих знімків Покращений портретний режим дає можливість створювати професійні світлини з м'яким боке та максимально природною ретушшю облич. Зйомка слоу-мо на швидкості 120 кадрів/сек дає змогу створювати відеоролики із захопливим сюжетом. Справжнє втілення стилю Корпус смартфона має люмінесцентне покриття, завдяки якому девайс переливається різними відтінками в темряві. Витончений профіль пристрою забезпечує комфортне розташування в долоні. Ще більше технологій Швидкий і зручний сканер відбитків пальців вбудований у кнопку живлення. Технологія NFC забезпечує безконтактну оплату товарів у магазинах. Система інтелектуальної зміни звуку дає можливість збільшити гучність на 200% у низці додатків. Нові можливості ОС Операційна система ХОS 13.0 вирішує проблему багатозадачності за допомогою функції мультивікна. Працюйте одночасно у двох вікнах, розташованих на одному робочому столі. Їхній розмір можна змінювати, перемикатися в повноекранний режим або ставити запущені процеси на паузу. Часто використовувані додатки трансформуватимуться у віджети на підставі призначених для користувача переваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вага | 190 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.59х75.59х8.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основа камери | 50+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Infinix Hot 40i |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 651 ₴







