27-дюймовий монітор EyesErgo з частотою оновлення 100 Гц забезпечує ширший огляд і підвищує продуктивність. Технологія EyesErgo сприяє гарному самопочуттю завдяки зниженню навантаження та ергономічному дизайну. Ми покращуємо візуальні ефекти та підвищуємо продуктивність за допомогою бездоганної інтеграції апаратного та програмного забезпечення та використовуємо частоту оновлення 100 Гц для майбутньої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Згорнутий екран | Ні. |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.1х456.8х207.2 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 27" |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Фортеця на стіні | 100x100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Коригування висоти | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 858 ₴








