
Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XT9 1pk Black (90IG0740-MO3B50)
12 458 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90IG0740-MO3B50
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротова комірчаста система ZenWiFi XT9. Вона призначена для розгортання швидкісної, надійної та захищеної мережі Wi-Fi в приміщеннях великого розміру. Збільшена зона покриття. У поєднанні з флагманським чипсетом Broadcom стандарту Wi-Fi 6, ексклюзивна технологія RangeBoost Plus збільшує зону покриття мережі Wi-Fi на 38% - до 530 квадратних метрів! Просте налаштування та адміністрування. Мобільний застосунок ASUS Router - це інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для налаштування параметрів комірчастої мережі Wi-Fi прямо зі смартфона. Швидке налаштування в три простих кроки. Щоб швидко налаштувати роботу комірчастої системи, просто дотримуйтесь екранних інструкцій. Підтримка голосових команд. Система ZenWiFi XT9 підтримує голосове керування за допомогою віртуальних асистентів Google і Alexa. Гнучкий вибір магістрального підключення. Під’єднання вузлів системи ZenWiFi XT9 здійснюється або по Ethernet-кабелю, або по бездротовому діапазону 5 ГГц. Причому оптимальний тип під’єднання може вибиратися автоматично. Швидкісне дротове підключення. Для дротового підключення до інтернету система ZenWiFi XT9 пропонує порт 2.5G Ethernet. Також вона дає змогу об’єднати кілька портів локальної мережі, щоб отримати пропускну здатність у 2 Гбіт/с. Повноцінний захист для домашньої мережі. Захист домашньої мережі від кіберзагроз стає дедалі гострішою проблемою, у міру того як у наших будинках використовується дедалі більше цифрових пристроїв, багато з яких мають недостатньо розвинені засоби безпеки. Ось чому система ZenWiFi XT9 постачається із захисною технологією AiProtection Pro і підтримує зашифроване VPN-підключення (функція Instant Guard). Захисна система AiProtection Pro. У системі ZenWiFi XT9 реалізовано захист від кіберзагроз AiProtection Pro на базі платформи Trend Micro. Також підтримуються стандарт безпеки WPA3 і функції батьківського контролю. Захист для безкоштовних мереж Wi-Fi - Instant Guard. Маршрутизатори ASUS із функцією Instant Guard створюють захищений шифруванням канал передавання даних поверх загальнодоступного під’єднання через Wi-Fi, використовуючи технологію віртуальних приватних мереж (Virtual Private Network - VPN). Активувати цей захист можна в будь-який момент одним натисканням на кнопку, і водночас не потрібно оплачувати жодні підписки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | немає |
| Вага | 0.74 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруження харчування | 12 В |
| Площа покриття | 200+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 161.5 х 160 х 75 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX7800 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 458 ₴










