
Джерело безперебійного живлення для роутерів/комутаторів LogicPower LP-418PRO
888 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP22895
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP-418PRO у разі екстрених або планових відключень електроенергії забезпечує автономну роботу наступного обладнання: Wi-Fi роутери маршрутизатори термінали медіаконвертери та іншої низьковольтної апаратури Безперебійник для роутера 12 вольт оснащений вбудованим акумулятором ємністю 8000 mAh. На практиці Ваш роутер (залежно від споживання) зможе працювати без перерви до 5 годин. Автономне живлення для роутера: принцип роботи Роутер, ONU-термінал або інше обладнання приєднується до ДБЖ через відповідний порт 5/9/12V. Безперебійник підключається до мережі через стандартну розетку 220 V, виконуючи у звичайному режимі функції імпульсного блоку живлення. При вимкненні електроенергії із загальної мережі ДБЖ автоматично перемикається на режим роботи від акумуляторної батареї. Після появи електроенергії АКБ автоматично заряджається джерелом безперебійного живлення з мережі 220 V. Переваги використання ДБЖ для роутерів/комутаторів LP-418PRO Підтримує технологію POE (для передачі живлення через роз’єм RJ45) на 15В і 24В. Час перемикання на резервне живлення 0 мс. Час до повного заряду вбудованої батареї - до 2 годин. Індикація режиму роботи та рівня заряду акумулятора. Захист акумулятора від недостатнього заряду або перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 4.5 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 0.39 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 5/9/12 В |
| Напруження | 100-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 105х35х160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | резервні (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴







