
Смартфон Motorola Moto G24 4/128 GB Dual Sim Matte Charcoal (PB180009RS)
3 697 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB180009RS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кохання з першого такту Елегантний дизайн та швидка багатозадачність. Батарея 5 000 мАг / Швидка зарядка TURBOPOWERTM 15 Вт Швидше заряджайте та звільніться від електричних розеток через витривалу батарею. Розширте оперативну пам'ять до 8 гб/16 гб Швидше відкривайте та працюйте в кількох програмах одночасно, легко перемикаючись між ними. 50-мегапіксельна камера + macro vision Знімайте вражаюче деталізовані фото вдень та вночі або досліджуйте поблизу режиму Macro Vision lens. Розблокування дотиком пальця чи поглядом Паролі залишаються в минулому завдяки сканеру відбитка пальця або розпізнаванню обличчя. Підкресліть свій стиль Вибирайте серед трьох трендових кольорів, щоб підкреслити свій стиль: Matte Charcoal, Ice Green чи Pink Lavender. Надзвичайно яскравий 6,56-дюймовий дисплей з частотою 90 гц Насолоджуйтесь переглядом контенту на дисплеї з частотою, що швидко оновлюється. Більше не доведеться затінювати екран від яскравого сонця завдяки режиму "Висока яскравість". Dolby atmos і стерео спікери Пориньте в багатовимірний звук з покращеними басами, чистішим вокалом і прозорістю звучання. Відчуйте дизайн на дотик Насолоджуйтесь заокругленим дизайном та якісним оздобленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 181 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.49x74.53x7.99 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | Motorola Moto G24 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 697 ₴











