
Смартфон Samsung Galaxy A25 SM-A256 8/256GB Dual Sim Yellow (SM-A256BZYHEUC)
9 884 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM-A256BZYHEUC
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Samsung Galaxy A25 – це потужний телефон середнього класу, що пропонує широкі можливості для виконання різноманітних завдань. Завдяки потужному процесору та швидкої оперативної пам'яті цей телефон відмінно працює з багатьма програмами одночасно, а також забезпечує швидкий запуск ігор та програм. Екран Samsung Galaxy A25 оснащений великим та яскравим екраном з високою роздільною здатністю, що дозволяє насолоджуватися якісним візуальним досвідом під час перегляду фотографій, відео та ігор. Телефон має необхідні налаштування для підбору зручної яскравості та контрастності. Камера Samsung Galaxy A25 вражає своїми можливостями: головна камера дозволяє знімати фотографії високої якості, а передня камера допомагає зробити чудові селфі. Телефон має режими зйомки для зйомки портретів, нічних сцен, макро та багато іншого. Операційна система Android 14 забезпечує роботу Samsung Galaxy A25, інтегрується з усіма необхідними сервісами Google, такими як Gmail, YouTube та Google Maps, а також підтримує різні програми з магазину Google Play. Все це робить Samsung Galaxy A25 гарним вибором для користувачів, які шукають потужний функціональний телефон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 1280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 197 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161x76.5x8.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+8+2 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Серія | Samsung Galaxy A25 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 884 ₴








