
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, 4хС13 (BVX700LI)
4 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: BVX700LI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ APC Easy UPS забезпечує захист живлення в умовах нестабільного електроживлення в будинках і невеликих офісах, гарантуючи стабільне та надійне з’єднання в найкритичніші моменти. Баштове ДБЖ потужністю 700 ВА має 4 розетки, кожна з яких забезпечує резервне живлення від акумулятора та захист від перенапруги. Має захист від імпульсу 273 Джоулів. Воно має автоматичне регулювання напруги для коригування провалів та стрибків напруги до відповідних рівнів. ДБЖ має 2-річну гарантію та сертифікат CE. Воно сумісне зі спеціальною батареєю, що замінюється користувачем, а змінний картридж APC допомагає відновити продуктивність ДБЖ до початкових технічних характеристик. Розетки з батарейним живленням і захистом від імпульсних перешкод. Збережіть і захистіть своє обладнання та дані під час відключень електрики, сплесків та імпульсів напруги. Акумуляторне резервне живлення і захист від імпульсних перенапруг. Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережевого обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до інтернету на кілька годин. Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій. Продукт пройшов тестування і забезпечує безпечну роботу під'єднаного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації. Інтелектуальне керування батареями. Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби та надійності за рахунок точного інтелектуального заряджання. Повідомлення про відмову батареї. Завчасне інформування про наближення відмови батарей, що дає змогу своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Покращені функції захисту. Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надлишкової напруги в електромережі, коротких замикань, помилок установлення та пошкоджень батареї внаслідок її повного розрядження. Розташування розеток з урахуванням габаритів інтегрованих з вилками мережевих адаптерів. Дає змогу під'єднувати вхідні блоки трансформаторів, не блокуючи доступ до інших розеток. Елегантний дизайн. Акумулятори компактної, сучасної конструкції постачаються у вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої компонувальної схеми електроніки та прекрасно доповнює обстановку будинку. Можливість холодного старту. Забезпечення тимчасового живлення від батарей у разі вимкнення зовнішнього електроживлення. Підвищувальне автоматичне регулювання напруги. Забезпечує збільшення часу роботи акумуляторів і ДБЖ за допомогою коригування зниженої напруги без переходу на живлення від батареї. Світлодіодні індикатори. Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою та електромережі. Звукові сигнали. Повідомлення про зміни мережевого електроживлення та умов роботи ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 4.5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 230 В |
| Напруження | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 98х138х310 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | 4 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 700 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 5 хв |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 769 ₴







