
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 8/256GB Dual Sim Black
11 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: Poco X6 5G 8/256GB Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий, швидкий, продуктивний Смартфон POCO X6 дає можливість фотографувати в будь-яких умовах завдяки потрійному фотомодулю: і динамічні спортивні змагання, і портрети за недостатнього освітлення. Процесор Snapdragon 7s Gen 2 забезпечує плавність під час геймінгу та роботи в кількох додатках одночасно. AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц гарантує насиченість відтінків і плавність зміни кадрів під час ігор або перегляду відеоконтенту. Турбозарядка на 67 Вт дає змогу в 2 рази швидше заряджати акумулятор. Високий рівень продуктивності Гаджет оснащений чипсетом Snapdragon 7s Gen 2, виготовленим за 4-нм техпроцесом. Восьмиядерний процесор демонструє приріст продуктивності на 31%. Смартфон POCO X6 оснащений системою охолодження площею 13 581 кв.мм. Розсіювач тепла складається з графіту та графену, що забезпечує підвищення продуктивності девайса на 23% для його стабільної роботи. Більше місця для зберігання ваших спогадів Пристрій оснащений 8 ГБ ОЗП з можливістю додаткового розширення ще на 12 Гб за допомогою технології Dynamic RAM Expansion 3.0. Підвищена швидкість читання/запису та великий об’єм оперативної пам’яті забезпечують більш плавну роботу програмних комплексів і ОС. Дисплей для комфортної роботи 6,67-дюймовий екран оптимальний і для вирішення робочих питань, і для перегляду контенту. Девайс зручний для управління та багатогодинного використання. Дисплей Flow AMOLED із гнучкою підкладкою має більшу гнучкість, стійкість до активного використання та механічних впливів. Незважаючи на високу роздільну здатність екрана, енергоспоживання пристрою залишається на рівні Full HD+. Трансляція 68 мільярдів відтінків забезпечує реалістичну та деталізовану картинку. Ультраяскравий дисплей Екран має яскравість на рівні 1800 ніт і підходить для використання за різного рівня освітлення. Користувач може налаштувати частоту оновлення екрана до 120 Гц відповідно до своїх запитів і залежно від типу завдань, що виконуються в телефоні. Геймінг на високих налаштуваннях графіки став ще комфортнішим. Частота дискретизації торкання екрана становить 2160 Гц. Керування подіями на дисплеї в 16 разів точніше для виконання будь-якого ігрового завдання. Захист на першому місці Якісний дисплей із великою діагоналлю захищений ультраміцним склом Gorilla Glass Victus. Воно чинить в 1,5 раза кращий опір під час сильного натискання або падіння. Удвічі більша стійкість до появи подряпин дає можливість активно використовувати гаджет у несприятливих умовах. Усе найкраще для ваших очей Апаратне рішення зі зниження інтенсивності синього світла позитивно впливає на зір, знижуючи втому очей після тривалої взаємодії зі смартфоном. Сертифікована технологія підлаштовується під час сходу та заходу сонця у вашому регіоні, а також використовує інформацію з датчиків, щоб визначити рівень освітленості навколо. Автоматична зміна яскравості дисплея забезпечує оптимальні умови для роботи з телефоном. Знімайте що завгодно й коли захочете Девайс пропонує симбіоз обчислювальної апаратної потужності та сучасних ШІ-алгоритмів для створення якісних фотографій і відеороликів. Фотомодуль складається з трьох сенсорів: основної камери на 64 Мп, надширококутного об’єктива на 8 Мп і макродатчика на 2 Мп. Знімайте відео з максимальною деталізацією у форматі 4К завдяки системам стабілізації OIS і EIS. Користуйтеся сучасними можливостями Висока продуктивність камер пояснюється інноваційним механізмом обробки зображень за допомогою ШІ-технологій. Доступна зміна темпу зйомки, корекція кольорової палітри максимально близько до реалістичної та автоматичне поліпшення якості зображення. В один клік, без участі користувача, з максимальною результативністю. Використання двократного оптичного зуму з обробкою за допомогою ШІ-алгоритмів дає можливість знімати віддалені об’єкти без втрати якості. Швидка смарт-зарядка Модель оснащена акумулятором ємністю 5 100 мА·год. Одного заряду достатньо для 30 годин телефонних розмов або 20 годин трансляції потокового відео. Для повного заряджання батареї за допомогою адаптера на 67 Вт знадобиться до 45 хвилин. Додаткові технології дають можливість контролювати стан батареї, уникаючи її перезарядки в нічний час. Лаконічна елегантність дизайну Смартфон POCO X6 важить 181 г і має корпус завтовшки 7,98 мм. Універсальний форм-фактор, продумані деталі, вишукані акценти у вигляді виступів камер забезпечують зручний хват і комфорт під час використання. Користайтеся гаджетом на максимум NFC-модуль дає можливість оперативно та безконтактно оплатити товари в магазині. Подвійні динаміки з технологією Dolby Atmos створюють ефект кінотеатрального звукового досвіду. Роз’єм 3,5 мм дає можливість під’єднати дротові навушники для прослуховування музики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5100 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 181 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.15x74.24x7.98 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.67 |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | навушники |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 64+8+2 Мп |
| Потужність заряджання | 67 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 2712x1220 |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серія | Xiaomi Poco X6 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.95 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴











