
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-H850 850VA
2 781 ₴
- Немає в наявності
- Код: EG-UPS-H850
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості Джерело безперебійного живлення 850 ВА для ПК Автоматичне регулювання вихідної напруги (AVR) Світлодіодна індикація стану Захист від короткого замикання Захист від перевантаження, стрибків напруги Звукові та візуальні сигнали Захист від перезаряду та перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 8 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 162-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 100х140х280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 510 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 781 ₴



