
Смартфон Samsung Galaxy A15 SM-A155 4/128GB Dual Sim Yellow (SM-A155FZYDEUC)
6 627 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM-A155FZYDEUC
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Яскравий sAmoled 90Hz, потужніший процесор, 25Вт швидка зарядка, 50Мп камера в в новому дизайні корпусу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 200 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.1x76.8x8.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Основа камери | 50+5+2 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 2340 x 1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Серія | Samsung Galaxy A15 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 627 ₴







