
Мультиварка-скороварка First FA-5130
2 768 ₴
- В наявності
- Код: FA-5130
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цікаве дизайнерське оформлення мультиварки-скороварки First FA5130 дозволить стати їй прикрасою Вашої кухні, а наявність зручної для захоплення і утримування в руці ручки забезпечить додаткову зручність в повсякденній експлуатації. Досить великий обсяг каструлі мультиварки-скороварки на 6 л дозволить приготувати багато смачної і корисної їжі для великої родини, витрачаючи на це мінімум часу. Вибирати одну з дев"яти програм приготування або активувати додаткові функції буде набагато простіше і зрозуміліше, завдяки електронній системі управління, а збереження програми в разі непередбачених перебоїв електроенергії стане відмінним доповненням до простоти використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Об`єм | 6 л |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Кількість програм для готування | 9 програм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | мультиварка, чаша, ложка, мірна склянка |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна кришка | відстутня |
| Колір корпусу | Сріблястий/чорний |
| Паоварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Програми | боби, каша, кекс, макарони, м'ясо, підігрівання, рис, суп, холодець |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 34 x 35 x 31 см |
| Розігрів | немає даних |
| Ручне налаштування | є |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 768 ₴



