
Акустична система Tronsmart Bang Max Black (995053)
9 558 ₴
- Немає в наявності
- Код: 995053
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хочете оживити вечірку або зробити час із друзями ще приємнішим? Колонка Tronsmart Bang Max вам ідеально підійде! Ви можете насолоджуватися музикою будь-де за допомогою цієї бездротової колонки до 24 годин. Вона виділяється потужністю 130 Вт і звуком, а також технологією для більш гучного звуку SoundPulse. Більше того, його 3-смугова звукова система гарантує потужні баси та чисті високі частоти. Простота використання Tronsmart Bang Max дозволяє регулювати параметри еквалайзера в спеціальному додатку. Крім того, з кількома режимами освітлення ваша вечірка стане ще привабливішою. Також до пристрою можна підключити гітару або мікрофон, оскільки він оснащений відповідними входами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вага | 5.98 кг кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Харчування | Акумулятор |
| Захист | IPX6 |
| Кардрідер | є |
| Клас захисту | IPX6 |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Мікрофон | Ні. |
| Міцність | 130 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | AC |
| Розмір | 470 x 199 x 260 мм |
| Тип акустики | Портативні |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної роботи | до 24 години |
| Частотний діапазон | 50 - 20 000 Гц |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 558 ₴






