
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 4/128GB NFC Dual Sim Midnight Black EU_
5 218 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Redmi підтримує ваш ритм життя Смартфон Xiaomi Redmi 13C системою камер 50 Мп, потужним 8-ядерним процесором, батареєю ємністю 5 000 мАг з підтримкою швидкої зарядки та 6.74-дюймовим дисплеєм з частотою 90 Гц створює максимум можливостей для роботи, відпочинку та спілкування, де б. Стильний витончений дизайн та висока надійність, підтверджена професійними тестами, роблять смартфон елегантним аксесуаром, здатним витримати будь-які випробування. Доторкніться до досконалості Візьміть Redmi 13C та оцініть, наскільки зручно смартфон розташовується в руці. Завдяки плавним лініям та витонченому корпусу смартфоном легко керувати навіть на ходу. Преміальні м'яко мерехтливі кольори корпусу завершують елегантний образ Xiaomi. Кидайте виклик повсякденності Смартфон Redmi 13C розрахований на інтенсивне використання та надійно захищений від зовнішніх впливів. Так, кнопки керування смартфона мають заявлений ресурс натискань щонайменше 500 000 разів, а порт витримує понад 20 000 циклів підзарядки. Екран смартфона покритий захисним склом Gorilla Glass з підвищеною стійкістю до подряпин та сколів. Іммерсивний дисплей На великому 6.74-дюймовому дисплеї з частотою оновлення 90 Гц будь-яке зображення виглядає чітким, плавним та реалістичним. Поліпшена яскравість і контрастність забезпечують відмінну видимість навіть при денному освітленні. Технології, що зменшують мерехтіння та інтенсивність синього світіння, знижують навантаження на очі. З Redmi 13C ви насолоджуватиметеся м'яким скролінгом і захоплюючими візуальними враженнями від кожного перегляду. Яскраві фото одним натисканням Основна камера 50 Мп отримує яскраві знімки із чудовою деталізацією, на яких навіть віддалені об'єкти виглядають чітко та контрастно. За допомогою макрокамери 2 Мп ви зможете відобразити об'єкти з відстані кілька сантиметрів. Знімайте портрети та проводьте нічну фотосесію – будь-які ваші знімки будуть чудовою якістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 192 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х78х8.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Основа камери | 50+2+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Xiaomi Redmi 13C |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 218 ₴










