
Смартфон Infinix Hot 40i X6528B 4/128 GB Dual Sim Horizon Gold
4 299 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висока ємність акумулятора HOT 40i з акумулятором 5000 мА*год. забезпечує більше часу роботи пристрою. Порт Type-C дозволить заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 18 Вт Type-C FastCharge FastCharge та порт Type-C дозволить швидко заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 90Hz дисплей На яскравому 6.56" IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD + 90Hz зображення виглядає барвисто і реалістично. Magic Ring Новий дизайн повідомлень, надає преміальності смартфону і новий досвід використання. Unisoc T606 Восьмиядерний T606 забезпечує правильне поєднання продуктивності та енергоефективності .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вага | 190 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.59х75.59х8.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Основа камери | 50+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1612х720 (HD+) |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Infinix Hot 40i |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴







