
Смартфон Tecno Spark 20 Pro (KJ6) 8/256GB Dual Sim Magic Skin Green (4894947014239)
7 551 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4894947014239
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Tecno Spark 20 Pro оснащений 6,78-дюймовим рідкокристалічним дисплеєм Full HD+ з частотою оновлення 120 Гц і невеликим вирізом для фронтальної камери, який відображає системну інформацію поряд з повідомленнями за допомогою технології Dynamic Port. MediaTek Helio G99, доповнений 8 ГБ оперативної пам’яті. У накопичувачі об’ємом 256 ГБ можна зберегти велику кількість даних. Смартфон працює на базі Android 13 з оболонкою HiOS. Tecno Spark 20 Pro оснащений потужною 108-МП камерою на базі сенсора оптичного формату 1/1,67?. Його функціональність доповнюють швидка зарядка, NFC, роз’єм для навушників і бічний сканер відбитків пальців. Корпус має захист від води за стандартом IP53.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 195 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.61х76.61х8.4 мм |
| Гарантія | 13 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.78 |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 108+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Tecno Spark 20 Pro |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 551 ₴


