
Джерело безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS LogicPower-3000 PRO (with battery)
22 025 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP6783
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart LogicPower-3000 PRO (with battery), який представляє собою високотехнологічне обладнання для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії. На сьогоднішній день - це найбільш доступний і економічний джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту. Область застосування Smart LogicPower-3000 PRO (with battery) підходить для забезпечення резервного живлення касових апаратів, терміналів, серверних і мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: персонального комп’ютера, дрібного мережевого обладнання, офісної техніки, аудіо та відео обладнання, мережевих сховищ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 6х9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 26.7 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 208-240 В |
| Напруження | 110-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 330х190х405 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 2700 Вт |
| Потужність повна | понад 2001 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 025 ₴




