
Акумуляторна батарея RPC GP07121L 12V 7AH (BTVACFUOBTA1LCW01A) AGM
494 ₴
- Немає в наявності
- Код: RPC_GP07121L
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор невеликого розміру Відмінна зарядка і перезарядка Стабільний і надійний на довгий термін Низький саморозряд Плаваюче та резервне використання: до 5 років Більше 500 циклів при 100% DOD Різноманітне застосування: системи сигналізації та безпеки, кабельне телебачення, комунікаційне обладнання, електроінструменти, контрольне обладнання, медичне обладнання, ДБЖ, іграшки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 7 А·г |
| Вага | 1.8 кг кг |
| Висота | 94 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 151 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | T1 |
| Ширина | 65 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴


