
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 500VA 230V AVR IEC Sockets (BX500MI)
5 487 ₴
- Немає в наявності
- Код: BX500MI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розетки з батарейним живленням та захистом від імпульсних перешкод Збережіть та захистіть обладнання та дані при вимкненні електрики, сплесків та імпульсів напруги. Акумуляторне резервне живлення та захист від імпульсних перенапруг Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережного обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до Інтернету на кілька годин. Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій Продукт пройшов тестування та забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації. Інтелектуальне керування батареями Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну служби та надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки. Повідомлення про відмову від батареї Завчасне інформування про відмову батарей, що наближаються, дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Поліпшені функції захисту Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надмірної напруги в мережі, коротких замикань, помилок встановлення та пошкоджень батареї внаслідок її повної розрядки. Розташування розеток з урахуванням габаритів вбудованих з вилками мережевих адаптерів Дозволяє підключати вхідні блоки трансформаторів без блокування доступу до інших розеток. Елегантний дизайн Акумулятори компактної, сучасної конструкції поставляються у вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої схеми компонування електроніки та чудово доповнює обстановку будинку. Можливість холодного старту Забезпечення тимчасового живлення від батарей при вимкненні зовнішнього живлення. Підвищує автоматичне регулювання напруги Забезпечує збільшення часу роботи акумуляторів та ДБЖ за допомогою коригування зниженої напруги без переходу на живлення від батареї. Світлодіодні індикатори Оснащений індикаторами, за якими легко оцінити поточний стан пристрою та електромережі. Звукові сигнали Повідомлення про зміни мережного електроживлення та умови роботи ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 4.2 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 230 В |
| Напруження | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 98х138х310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 487 ₴



