
Смартфон Realme C53 8/256GB Dual Sim Mighty Black
6 216 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте нові грані можливостей із Realme C53! Realme C53 - це телефон нового покоління, який перевершить ваші очікування, незважаючи на низьку ціну в низу ринку, Realme C53 показує солідні результати. Він оснащений 6,74-дюймовим Full HD+ IPS дисплеєм з роздільною здатністю 1080x2400 пікселів, що забезпечує яскраві кольори та чітку графіку. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, ви отримаєте неймовірні враження під час перегляду відео або виконання інших завдань. Realme C53 працює на бюджетному, але досить продуктивному процесорі Unisoc Tiger T612, який забезпечує плавну та швидку роботу в будь-яких додатках завдяки 8 ядрам з максимальною частотою 1.8 ГГц. Головною особливістю Realme C53 є його фотографічна система. Девайс оснащений двома задніми камерами на 50+2 MPIX. Фронтальна камера з роздільною здатністю 8 MPIX дозволить вам робити яскраві та чіткі селфі, а також ідеально підійде для відеодзвінків. Незважаючи на низьку вартість Realme C53 підтримує швидку зарядку на 33W, що дозволяє не витрачати багато часу на очікування повної зарядки. Весь процес заряду з 0 до 100% займе не більше ніж 40-50 хвилин. Місткість акумулятора складає 5000 мАч і дасть можливість користуватися смартфоном протягом усього дня, а якщо користуватися Realme C53 менш активно, одного заряду вистачить на 2-3 дні. Realme c53 оснащений останньою версією операційної системи Android 13, яка забезпечує кращу продуктивність та безпеку. Крім того, Realme C53 підтримує Bluetooth 5.0, Dual SIM, WiFi та GPS. Наявність 3.5 мм роз’єму дозволить вам підключати навушники та інші пристрої, а сканер відбитків пальців забезпечить безпечний доступ до вашого смартфону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T612 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 182 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.3x76.7x7.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Realme C53 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 216 ₴










