
Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96
5 418 ₴
- Немає в наявності
- Код: DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
PFS3110-8ET1GT1GF-96 — некерований настільний комутатор PoE з 8 х порти PoE 10/100 Мбіт/с. Він забезпечує 8 портів Ethernet х 10/100 Мбіт/с,1 х 1000 M SFP і 1 х 10/100/1000 Мбіт/с вихідний порт. Продукт оснащений двома типами режимів передачі (Extend Mode On/ OFF). Червоний порт підтримує IEEE802.3bt і стандарт Hi-PoE. Максимальна споживана потужність 90 Вт. Також підтримує сторожовий таймер PoE, щоб уникнути ручного обслуговування та обслуговування пристрою перезапуску, який може реалізувати інтелектуальне керування та зменшити вартість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (1000/2500/10000/25000 Мбіт/с) | - |
| Gigabit Ethernet (10000/25000/100000 Мбіт/с) | - |
| Gigabit Ethernet (2500/10000/25000/40000 Мбіт/с) | - |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 1 |
| SFP слоти 1Гбіт | 1 |
| SFP+ | немає |
| SFP+ слоти 10Гбіт | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 96 Вт |
| Вага | 650 г кг |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення PoE | До 96 Вт |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Комбо порти 1Гбіт/SFP | немає |
| Комбо-порти 10GBase-T/10GBase-X SFP+ | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | є |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 110 Вт |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Монтаж в 13-дюймову стійку | немає даних |
| Монтаж в 19-дюймову стійку | немає даних |
| Порти 10/100 Мбіт/с | 8 |
| Порти 10/100/1000 Мбіт/с | 1 |
| Порти 10/100/1000/10000 Мбіт/с | немає |
| Порти 10GBase-T | немає |
| Порти QSFP+ | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 240 x 105 x 28 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | немає |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴



