
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED (RTSW-600L12/08301)
5 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: RTSW-600L12/08301
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ з правильною синусоїдою RITAR RTSW-600 LED - основа для довгої та правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти оснащені чутливим та дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу при відключенні електроенергії або стрибках напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для вирішення цього завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 4 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 175-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 260х140х85 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 — 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 390 ₴



