
Смартфон Xiaomi Redmi 13C 4/128GB NFC Dual Sim Clover Green
5 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Яскраві емоції від перегляду На великому безрамковому 6.74-дюймовому FHD+ дисплеї зображення виглядає реалістичним та живим. Непомітний отвір під фронтальну камеру та практично повна відсутність рамок забезпечують ще більше місця для відпочинку та спілкування. Покращена передача кольору і чітка деталізація посилюють ефект занурення в контент. Більше роботи, менше підзарядки Батарея ємністю 5000 мАг дозволить користуватися смартфоном у звичайному режимі багато годин поспіль без підзарядки. Швидка зарядка потужністю 18 Вт дасть можливість швидко зарядити батарею перед виходом з дому. Високотехнологічна система камер Робіть чіткі та яскраві фотографії у чудовій якості за допомогою інноваційної системи з 3-х камер. Основна камера 50 Мп знімає чіткі та деталізовані фото у будь-який час доби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 192 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х78х8.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 50+2+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Xiaomi Redmi 13C |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴


