
Смартфон Xiaomi Poco C65 8/256GB Dual Sim Black EU_
5 740 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Іммерсивний дисплей з діагоналлю 6,74 дюйми Великий розмір, більш вражаючий Оснащений надвеликим дисплеєм HD+ з діагоналлю 6,74 дюйма, який рідко зустрічається у аналогів, і забезпечує приголомшливі візуальні враження під час перегляду відео та ігор. 90 Гц висока частота оновлення Насолоджуйтесь захоплюючим та плавним зображенням на великому екрані з діагоналлю 6,74 дюйми та частотою оновлення до 90 Гц. Захистіть свої очі від зорової втоми Насолоджуйтесь комфортним зображенням Завдяки сертифікації TUV Low Blue Light (програмне рішення) та сертифікації TUV Flicker-Free ви можете насолоджуватися переглядом телефону вдень або вночі, не відчуваючи сильної втоми глядачів. Восьмиядерний процесор Найвища продуктивність Насолоджуйтесь безперебійною роботою восьмиядерного процесора. Цей чудовий набір мікросхем забезпечує баланс між високою продуктивністю та ефективністю. Масивна батарея ємністю 5000 мАг (типова). Отримайте максимум задоволення та продуктивності завдяки акумулятору великої ємності, який дозволить вам працювати протягом усього дня та отримувати максимальну віддачу від кожної зарядки. Відчуйте зручність швидкого заряджання потужністю 18 Вт, що дозволяє швидко підзарядити акумулятор у разі потреби. Модний новий образ Унікальна мова POCO, характерний декор великої камери, інноваційний обтічний дизайн і простий стиль створюють приголомшливу естетику. Бічний датчик відбитків пальців Швидке та безпечне розблокування одним дотиком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 192 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х78х8.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основа камери | 50+2+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Xiaomi Poco C65 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.0 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 740 ₴








