
Хлібопіч Tefal Pain et Tresors PF250135
6 021 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF250135
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Pain & Trésors PF250135: найдосконаліша та найуніверсальніша хлібопічка від Tefal. Насолоджуйтеся свіжим, смачним домашнім хлібом та іншими смаколиками. 20 автоматичних програм. 20 автоматичних програм для легкого приготування домашнього хліба та багато чого іншого: тістечка, макарони, тісто для піци, джем, каші, пластівці, йогурт, питний йогурт і сир. Включає 3 програми без глютену. Родзинка для ваших страв. Додайте у свої продукти горіхи, родзинки або шоколадну стружку за допомогою автоматичного дозатора. Свіжий хліб всього за кілька кроків. Усе в автоматичному режимі! Помістіть інгредієнти у форму для хліба, виберіть програму, і хлібопічка зробить всю роботу за вас - від замішування до випічки! Слідкуйте за процесом приготування за допомогою широкоекранної панелі для чіткої індикації параметрів і часу! 3 налаштування ваги та 3 рівні підрум'янювання. Від 500 г до 1 кг хліба для великої або маленької порції. Виберіть колір скоринки: від злегка просмаженої до дуже хрусткої. Готуйте домашні молочні продукти. У спеціальній каструлі приготуйте до 1 л йогурту. Використовуйте фільтр, що входить до комплекту, щоб приготувати сир. Свіжоспечений хліб у будь-який час. Відкладений старт до 15 годин і функція автоматичної підтримки тепла протягом 1 години. Легко використовувати / Легко чистити. Знімне деко для хліба з антипригарним покриттям для полегшення виймання хліба. Його можна мити в посудомийній машині. Книга рецептів у комплекті. У книзі рецептів представлений традиційний хліб, а також більш вишуканий хліб, наприклад, смажений томатний хліб або віденський шоколадний хліб! Для тих, хто піклується про своє здоров'я, є рецепт безсольового, морквяного хліба, смачного і легкого каштанового пирога. Книга рецептів також включає поради та прості правила для досягнення бажаних результатів випічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші програми | торт, макарони, тільки приготування, каша, пластівці, питний йогурт, сир |
| Бездріжджове тісто | є |
| Бородинський хліб | є |
| Ваги | немає |
| Вареньє | є |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дві форми випікання | Немає |
| Диспенсер | немає |
| Дисплей | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Дріжджове тісто | є |
| Дієтичний хліб | є |
| Смачний хліб | є |
| Йогурт | є |
| Кількість програм випікання | 28 |
| Максимальна вага випічки | 1000 г |
| Вікно збільшення | є |
| Програмування | немає |
| Пшеничний хліб | є |
| Підтримка температури | є |
| Піцца | є |
| Розміри | 318 х 356 х 362 мм |
| Різновид керування | кнопкове |
| Таймер/Відтермінування старту | немає даних |
| Форма випічки | прямокутна |
| Французький хліб | є |
| Хліб без клейковини | є |
| Швидка випічка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 021 ₴









