
Смартфон Tecno Spark Go 2024 (BG6) 4/128GB Dual Sim Mystery White (4894947010569)
4 033 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4894947010569
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оновлений смартфон Tecno Spark Go 2024, який є оптимальними характеристиками для роботи базових програм та додатків. На широкому HD+ екрані 6.56” зручно дивитися відео та фото, а також набирати повідомлення та користуватися програмами, що важливо для вікових користувачів. Також смартфон оснащений енергоємним акумулятором 5000 мАг, якого із запасом вистачає на цілий день роботи. Модель відрізняється розширеною оперативною та фізичною пам’яттю, що дозволяє з комфортом використовувати месенджери, навігатор, програми маркетплейсів, а також дивитися відеоролики та кіно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 183 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.69х75.6х8.55 мм |
| Гарантія | 13 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 13+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність | 1612х720 (HD+) |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Tecno Spark Go |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 033 ₴









