
Смартфон ZTE Blade V50 Design 8/128GB Dual Sim Green
4 888 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ZTE: ідеальний смартфон для будь-яких завдань Смартфон ZTE Blade V50 Design з 6.6-дюймовим FHD+ дисплеєм відтворює кришталево чисте зображення з чудовою деталізацією. Потрійна камера 50 Мп знімає чудові фото з будь-якого ракурсу. Батарея 5000 мАг + швидка зарядка потужністю 22.5 Вт дають змогу вільно користуватися смартфоном весь день. Стильний дизайн та розкішні кольори перетворюють смартфон на аксесуар преміум-класу. Лаконічний та стильний Ознайомтеся з сучасним поглядом на класику, оцініть лаконічну елегантність ZTE Blade V50 Design. Вишукані вигини та ультра-тонкий корпус всього 8.3 мм дозволяють зручно тримати смартфон у руках та забезпечують легку навігацію по екрану. Смартфон виконаний у трьох кольорах, щоб кожен користувач зміг знайти свій ідеальний ZTE Blade. Яскравий безмежний дисплей Дисплей FHD+ діагоналлю 6.6 дюйма з тонкими бічними рамками забезпечує більше місця для ігор, відпочинку та спілкування. Екран займає 90.5% площі передньої панелі, вміщуючи більше деталей. Соковите та контрастне зображення гарантує отримання яскравих вражень і дозволяє з головою поринути у захоплюючу гру чи в перегляд відео. Знімайте більше за допомогою трьох камер Від портретів до ширококутних знімків – фіксуйте кожен момент вашого життя. Знімайте фото з різних ракурсів за допомогою основної камери 50 Мп та наближуйтесь до найдрібніших деталей за допомогою макрокамери. Розмивайте фон, проводьте портретну фотозйомку, знімайте нічні та панорамні фото та отримуйте реалістичні селфі за допомогою 8-мегапіксельної фронтальної камери. Прискорюйтесь з 8-ядерним процесором Продуктивний 8-ядерний процесор гарантує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Насолоджуйтесь плавною прокруткою та потоковою передачею, грайте в ігри на супер-швидкості та багато іншого завдяки збільшеній потужності - ZTE Blade V50 Design готовий до будь-яких викликів. Менше часу на підзарядку – більше на роботу Батарея ємністю 5000 мАг забезпечує цілий день роботи ZTE Blade V50 без підзарядки. Енергоефективні технології контролюють витрати заряду, щоб ви могли багато годин поспіль слухати музику, грати в улюблені ігри, дивитися відео та спілкуватися без обмежень. Настав час зарядитися? Потужна зарядка 22.5 Вт швидко поповнить заряд батареї. Плавна робота з DRAM 8 ГБ оперативної пам’яті – це межа. Унікальна технологія DRAM забезпечує збільшення оперативної пам’яті до 10 ГБ за рахунок вбудованої пам’яті, якщо смартфон потребує додаткового ресурсу. Вам не потрібно більше чекати ні секунди, всі ігри та застосунки на вашому - ZTE Blade завантажуються миттєво. Відчуйте свободу простору Скористайтеся перевагами збільшеного простору пам’яті до 256 ГБ. А з окремим слотом для додаткової пам’яті на карті microSD ви більше не турбуватиметеся про те, що для ваших фотографій та відео не вистачить місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 207 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.96х76.1х8.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 22.5 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 2408x1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Серія | ZTE Blade V50 Design |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 888 ₴











