
Акумуляторна батарея модульна Deye GB-L 102,4V 40AH (GB-LM4.0)
47 889 ₴
- Немає в наявності
- Код: GB-LM4.0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безпека. Вбудований вибухозахисний пристрій для запобігання витоку газу і вбудований протипожежний пристрій для вимкнення джерела вогню за 3 секунди. Високовольтна платформа. Модулі з’єднуються послідовно без кабельного з’єднання, а високовольтна платформа підвищує ефективність системи. Терморегулювання. Виявлення температури ключових деталей, комірки, роз’єму живлення тощо. Широкий температурний режим роботи. Функція нагрівання є опціональною для задоволення сценаріїв застосування з низькою температурою та відсутністю сенсу. Екологічність. Ступінь захисту IP 65, ступінь захисту від корозії ?C2, батарея для захисту навколишнього середовища. Інтелектуальний і візуальний. Підтримка віддаленого оновлення, попереджувальна інформація про батарею в реальному часі, РК-дисплей з даними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 40 А·г |
| Вага | 39 кг кг |
| Висота | 220 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 385 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 40 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 102.4 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 540 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 889 ₴





