
Акумуляторна батарея модульна Deye AI-W5.1 Module 51.2V 100AH
60 233 ₴
- Немає в наявності
- Код: AI-W5.1 Module
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безпечніше. Безкобальтова літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея, безпека і тривалий термін служби, висока ефективність і висока щільність потужності. Інтелектуальний BMS, що забезпечує повний захист. Надійні. Підтримує високу потужність розряду. IP55, природне охолодження, широкий діапазон температур: від -20℃ до 55℃. Гнучкість. Модульна конструкція, легко розширюється, макс. 6 кластерів паралельно (36 шт), макс. потужність 184 кВт-год. Підходить для житлових і комерційних застосувань для збільшення коефіцієнта власного споживання. Зручний. Автоматичне підключення до мережі, автоматична IP-адресація, просте обслуговування, віддалений моніторинг та оновлення прошивки. Екологічно чистий. Використовуйте матеріали, що захищають навколишнє середовище, весь модуль нетоксичний, не забруднює навколишнє середовище. Швидка встановлення. Плаский і штабельований дизайн, підлоговий монтаж, відсутність проводки і додаткових кріпильних гвинтів, швидка і проста установка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Вага | 53 кг кг |
| Висота | 285 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 720 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | 180 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 255 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 233 ₴




