
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL3000VA
11 757 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP16156
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних засобів. Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL3000VA (1800Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 3000/1800 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ0 короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення. Цей ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну/вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Також можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднаний UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування та байпас тощо. Про ці та інші функції можна докладніше прочитати в інструкції: PowerManager II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 4х9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 21.5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 145-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 450х220х160 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | понад 2001 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 2-8 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 757 ₴





