Хрусткі смажені страви майже або зовсім без олії Мультипіч Explore 6 пропонує здоровіший спосіб приготування улюблених смажених страв. Завдяки циркуляції гарячого повітря інгредієнти нагріваються з усіх боків, що дозволяє отримувати натуральну хрустку скоринку. Обсмажування, випікання, запікання і гриль Мультипіч Explore 6 - відмінний універсальний прилад для кухні. Немає необхідності використовувати різні прилади для випікання, смаження, запікання і гриля - все це можна зробити в мультипечі. Ви можете користуватися спеціально складеними для неї рецептами. Простота приготування за допомогою попередньо встановлених програм Завдяки восьми встановленим програмам ви зможете легко готувати смачні та здорові страви. Якщо ви випікаєте кекси, готуєте курку або смажите овочі, мультипіч Explore 6 допоможе зробити все легко та швидко. Великий обсяг для всієї родини Готуйте здорові страви для всієї родини у великій мультипечі Explore 6. Знімний кошик дозволяє вмістити курку цілком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об'єм чаші | 5.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 7.3 кг кг |
| Габарити | 31.2 х 41.5 х 37.3 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір корпусу | чорний зі сріблястим |
| Кришку | знімна |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Матеріал для корпусу | Нержавіюча сталь |
| Нагальний елемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | немає даних |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Вікно збільшення | відсутнє |
| Міцність | 1800 |
| Програми | немає даних |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | немає даних |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 720 ₴





