
Смартфон ZTE Blade A73 4/128GB Dual Sim Green
3 820 ₴
- Немає в наявності
- Код: Blade A73 4/128GB Green
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ZTE Blade: функціональність та комфорт протягом дня Смартфон ZTE Blade A73 з 6.6-дюймовим дисплеєм відтворює чітке та плавне зображення. Система з двох камер 50 Мп знімає чудові фото, будь то протрет чи панорама. Батарея 5000 мАг + швидка зарядка потужністю 22.5 Вт дає можливість вільно користуватися смартфоном весь день і не думати про підзарядку. Вибір аутентифікації по обличчю або за допомогою відбитка дає можливість швидко отримати доступ до пристрою зручнішим способом. Більше дисплей – більше вражень Дисплей діагоналлю 6.6 дюйма з тонкими бічними рамками забезпечує більше місця для ігор, відпочинку та спілкування. Соковите та деталізоване зображення виглядає дуже реалістично та дозволяє відчути ефект живої присутності. Частота оновлення 90 Гц гарантує плавне та чітке відображення динамічного контенту для кращих вражень від перегляду та гри. Стильний мінімалізм Дизайн ZTE Blade A73 поєднує розкішну палітру кольорів і приємну на дотик текстуру поверхні. М’які лінії та тонка форма дозволяють зручно тримати смартфон у руці та полегшують навігацію. Заряду вистачить на цілий день Ви встигнете зробити більше завдяки батареї ємністю 5000 мАг, яка забезпечує цілий день роботи ZTE Blade A73 без заряджання. А супер-швидка зарядка потужністю 22.5 Вт впорається з підзарядкою дуже швидко. Потужний об’єктив для стильних фото Основна камера допоможе отримувати деталізовані знімки з роздільною здатністю 50 Мп всього одним натисканням. Знімайте з будь-якого ракурсу і за будь-якого освітлення, всі ваші фото будуть чудової якості. Датчик глибини 2 Мп дозволяє налаштувати глибину різкості, виділяючи головний об’єкт за допомогою розмиття фону. Ефектні селфі 5-мегапіксельна фронтальна камера з алгоритмами оптимізації зображення на ШІ допоможе робити селфі, де ви завжди в центрі уваги і завжди виглядаєте природно та привабливо. Плавна робота 4 ГБ оперативної пам’яті можуть бути розширені ще на 4 ГБ за допомогою DRAM, щоб ZTE Blade A73 легко та плавно долав будь-які пікові навантаження. Завдяки цьому всі програми відкриваються миттєво, а робота смартфона відрізняється стабільністю та злагодженістю при вирішенні будь-яких завдань. ZTE Blade завжди вас впізнає Щоб розблокувати ZTE Blade A73, достатньо одного дотику до сканера відбитків пальців, що вмонтований у бічну панель, або можна скористатися функцією розблокування по обличчю. Надійна система аутентифікації подбає, щоб ваша особиста інформація не потрапила до чужих рук. Достатньо потужності та місця Продуктивний 8-ядерний процесор із частотою до 1.6 ГГц гарантує швидку та плавну роботу всіх програм та додатків. Смартфон чудово справляється з будь-якими сучасними іграми, відтворює відео у високій якості, дозволяє спілкуватися, як наживо. Внутрішнє сховище обсягом до 256 ГБ може бути розширене за рахунок картки пам’яті MicroSD, це надовго позбавить вас проблеми дефіциту місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 190 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.96х76.1х8.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 22.5 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1612х720 (HD+) |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | ZTE Blade A73 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴











