
Смартфон ZTE Blade V50 Vita 6/128GB Dual Sim Blue
4 366 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вражаючий мікс стилю та технологій Смартфон ZTE Blade V50 Vita має великий 6.75-дюймовий екран HD+ з оновленням 90 Гц, що дозволяє транслювати візуал у найкращому вигляді. Супербатарея на 5200 мАг та швидкісна зарядка 18W дають ресурс, якого вистачить на будь-які завдання. На базі 8-ядерного процесора 1.6 ГГц ви отримуєте конфігурацію з оперативною пам’яттю до 14 ГБ і 256 ГБ внутрішньої – нестача продуктивності залишилася в минулому. Потрійна камера 50 Мп та селфі 8 Мп з підсвічуванням Softlight покривають будь-які потреби мобільних контент-крієйторів. Візуальна насолода в 6.75 дюйма Екран HD+ захоплює. Забудьте про компроміси у роздільній здатності – цей дисплей подарує неймовірне зображення в режимі реального часу. Дивіться відео, поринайте в геймінг, займайтеся веб-серфінгом – на цьому полотні яскраво і чітко відображатиметься кожен піксель. А з плавним оновленням екрана 90 Гц зміна кадрів у динамічних сценах буде безшовною та органічною. Енергія на весь день Батарея об’ємом 5200 мАг не залишить вас без заряду. Сміливо беріться за будь-які проєкти, призначайте онлайн-зустрічі, демонструйте свій лайфстайл – мобільний телефон ZTE Blade V50 Vita буде поряд, завжди готовий до дії. Завдяки швидкій зарядці 18W пристрій заповнить витрачений ресурс максимально швидко. Фотомистецтво вищої проби Потрійна камера 50 Мп – ваш портал у світ професійної фотозйомки. Знімайте з чудовою деталізацією, створюючи шедеври в кожному кадрі. Чи то портретне фото друга, панорамний краєвид архітектурної пам’ятки чи красива фактура тканини – основний HD-об’єктив, датчик глибини та макрокамера 4 см зроблять свою справу. Ваш погляд на світ стане ще яскравішим і свіжішим. Ідеальні селфі в м’якому світлі Занурюйтесь у світло селфі-камери, немов у яскраві софіти на червоній доріжці: об’єктив 8 Мп з підсвічуванням Softlight зробить із вас справжню зірку. Обличчя виблискуватиме природним сяйвом, а теплий відтінок осяє його, немов сонячним промінням, у будь-яких умовах освітленості. Селфі, що розкривають вас у новому ракурсі. Пам’ять, що росте разом із вами Отримайте до 14 ГБ оперативної пам’яті завдяки технології розширення Dynamic RAM. До 256 ГБ внутрішнього сховища дозволять вмістити будь-який контент. Зберігайте чудові моменти своєї історії, завантажуйте програми, насолоджуйтеся музикою – у вас є місце для всього. Потужність у кожному ядрі 8-ядерний процесор із тактовою частотою 1.6 ГГц подарує визначну продуктивність, рівну тій, яку можуть дати лептопи. Пориньте у світ багатозадачності без обмежень і насолоджуйтеся високою швидкістю виконання кожного завдання. Ваш ZTE Blade V50 Vita готовий до будь-яких викликів. Ергономіка та витонченість Не лише потужний, а й стильний. Елегантний дизайн із тонкими гранями став апогеєм мінімалістичної витонченості. Смартфон доступний у трендовій палітрі кольорів, щоб кожен міг знайти свій відтінок стилю. Ваш телефон – ваш вираз індивідуальності в кожній деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 204 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.4x76x8.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | ZTE Blade V50 Vita |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 366 ₴











