
Смартфон Realme 11 4G 8/256GB (RMX3636) NFC Dual Sim Dark Glory
8 653 ₴
- Немає в наявності
- Код: RMX3636 8 256 BLACK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ультимативна продуктивність Realme 11 – смартфон, що вражає своєю потужністю та продуктивністю. Завдяки восьмиядерному процесору зі швидкістю 2,2 ГГц та 8 ГБ оперативної пам'яті ви зможете виконувати будь-які завдання миттєво. Неперевершений дизайн Realme 11 приваблює своїм елегантним та стильним дизайном. Чорний колір гармонійно поєднується з неповторними мерехтливими відблисками яскравої ночі. Цей телефон – чудовий аксесуар, який підкреслить ваш індивідуальний стиль. Вражаючий дисплей Екран Realme 11 з роздільною здатністю 2400×1080 пікселів та технологією AMOLED забезпечує кристально чисте зображення з яскравими кольорами та високою чіткістю. Вам захочеться дивитися фільми, грати в ігри та переглядати фотографії на цьому дисплеї знову і знову. Основна камера Realme 11 з роздільною здатністю 108 МП та додатковою 2 МП камерою дозволяє знімати неперевершені фотографії з неймовірними деталями та яскравими кольорами. Realme 11 має вбудовану пам'ять об'ємом 256 ГБ, що дозволяє зберігати безліч фотографій, відео, музики та інших файлів без обмежень. Відмінні можливості Realme 11 оснащений функцією NFC, що дозволяє швидко та зручно проводити безконтактні платежі. Також ви отримуєте можливість використовувати дві SIM-картки одночасно, що зручно для людей, які вимагають розділити роботу та особисті дзвінки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 6020 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 178 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.9x73.3x8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.43 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основа камери | 64+8 Мп |
| Потужність заряджання | 67 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Realme 11 4G |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 653 ₴











