
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSWbt-500/12311 (RTSWbt-500/12311)
4 978 ₴
- Немає в наявності
- Код: RTSWbt-500/12311
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ із правильною синусоїдою RITAR RTSWbt-500 - використовують у дата-центрах, на підприємствах та інших об'єктах з чутливим обладнанням, для забезпечення безперебійної роботи. Коли відключилася електрика або стався стрибок напруги, буде неприємно та витратно набувати нової техніки. З ДБЖ Ritar можна уникнути цих проблем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Вага | 11.8 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 175-275 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 435x330x185 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 300 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 978 ₴




