
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-12 2000VA
15 328 ₴
- Немає в наявності
- Код: EG-UPSRACK-12
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) USB-інтерфейс для керування та індикації РК-дисплей індикації статусу Захист від коротких замикань Захист від викидів напруги, перешкод та блискавок Звукове та візуальне сповіщення про події Захист батареї від перезаряду та глибокого розряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 3х9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 220 В Азі 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 440х132х410 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Кількість батарей | 3 |
| Кількість вихідних розеток | 7 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1600 Вт |
| Потужність повна | 1501 — 2000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | Лінійно- Інтерactive (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 328 ₴







