Кронштейн підходить для моніторів з діагоналлю 13-32 дюйма і вагою до 10 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75x75 мм до 100x100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Похилі-поворотні |
| Відстань від стіни | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустиме навантаження | 12 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | +35/-35° |
| Кут обертання | 180°/360°/180° |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 32" |
| Стандарти VESA | 75x75 мм, 100х100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568 ₴












