
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 12.60 Aqua RH98C0WO
13 522 ₴
- Немає в наявності
- Код: RH98C0WO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ГНУЧКИЙ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БЕЗДРОТОВИЙ ПИЛОСОС ДЛЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО ДОСВІДУ ПРИБИРАННЯ Акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 12.60 забезпечує абсолютно новий досвід прибирання, поєднуючи виняткову ефективність прибирання з максимальною гнучкістю. Максимальна потужність всмоктування до 150 повітряних Ват забезпечує ефективне прибирання щоразу, а знімний акумулятор забезпечує вражаючу 45-хвилинну автономність. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями Rowenta: технологія Flex дозволяє прибирати в 4 рази нижче під меблями, не нахиляючись, дисплей Smart Control у реальному часі, автоматичне регулювання потужності всмоктування залежно від типу підлоги тощо. ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ Бездротове прибирання: потужне всмоктування до 150 Вт, довговічна батарея з часом роботи до 45 хвилин і 99,9% фільтрації дрібного пилу, алергенів і пилових кліщів. РОЗУМНЕ ТА ОПТИМІЗОВАНЕ ПРИБИРАННЯ Виняткова продуктивність, покращена передовою технологією, з автоматичним регулюванням потужності всмоктування залежно від типу підлоги для оптимізації результатів прибирання щоразу. 2-В-1 МИЄ ТА ПИЛОСОСИТЬ Скоротіть час прибирання вдвічі за допомогою одночасного миття та прибирання пилососом завдяки високоефективній миючій насадці, вдосконаленій технологією Aqua. ЕФЕКТИВНІСТЬ У ВАС ПІД РУКОЮ Дисплей Smart Control показує залишок заряду батареї та сповіщує про необхідність очищення фільтра, а також дозволяє регулювати потужність відповідно до ваших потреб за допомогою 4 різних рівнів і тригера Boost. ПРИБИРАННЯ СКРІЗЬ Відкрийте для себе новий досвід прибирання з неймовірною легкістю завдяки інтелектуальному дизайнуз гнучким акумуляторним пилососом, щоб пилососити будь-де, не нахиляючись, і системою Power LED для прибирання пилу в місцях із слабким освітленням. ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ КОНТЕЙНЕРУ Насолоджуйтесь тривалими сеансами прибирання з контейнером для пилу XL об'ємом 0,9 л, який надзвичайно легко спорожнити та на 100% мити разом з сепаратором та фільтром. БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ Відчуйте різницю зі справжньою зручністю прибирання, щоб легко прибирати в усьому будинку, а не лише на підлозі: потужне глибоке очищення з доступом до кожного куточка. ПРИДАТНІСТЬ ДЛЯ РЕМОНТУ 15 РОКІВ Міцні, довговічні матеріали та дизайн, які створені для тривалого використання, з якістю, підтвердженою 15-річною придатністю до ремонту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.9 л |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Автозмотування шнура | відсутнє |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для меблів | є |
| Довжина мережевого шнура | немає |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт.) |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Еко-двигун | немає |
| Еко-режим | є |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Колір | чорний / синій |
| Кількість рівнів потужності | 3 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Міні-турбощітка | є |
| Місткість для миючого засобу | немає |
| Напружка акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Міцність | 320 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Радіус прибирання | немає даних |
| Регулятор потужності | на корпусе |
| Рівень шуму | 82 |
| Тип вихідного фільтра | HEPA |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип ручки | складається |
| Тип трубки | довга пряма |
| Турбо-ріжим | є |
| Турбощетка | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Форм-фактор | вертикальний + ручний |
| Циклонна система | є |
| Час заряджання | 3 |
| Час повного заряджання аккумулятора | 3 роки |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 45 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 522 ₴











