
Саундбар JBL Bar 5.1 Black (JBLBAR51BLKEP)
20 784 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBLBAR51BLKEP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
JBL Bar 5.1 - це унікальна звукова панель, відриваюча нову сторінку в світі аудіосистем. Завдяки бездротовому сабвуферу і двом знімним динаміків на акумуляторах ця акустика легко перетворюється зі стандартного саундбара в справжній 5.1-канальний домашній кінотеатр з дивовижним звучанням. Широкий набір роз"ємів і модуль Bluetooth, дозволяють підключати різні пристрої і відтворювати контент в ультрависокій якості 4K. А оригінальний дизайн і просте управління за допомогою звичайного пульта дистанційного керування телевізором робить його стильною і функціональною деталлю інтер"єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Кількість каналів | 5.1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Домашній кінотеатр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна потужність звуку | 510 Вт |
| Караоке | немає |
| Число каналів | 5.1 |
| Сила сабвуфери | невідомо |
| Сила тилових динамік | Ні. |
| Сила фронтальних динамік | невідомо |
| Величина центрального гучномовця | невідомо |
| Загальна потужність звуку | 510 Вт |
| Підтримувані медіаносці | Ні. |
| Потужність сабвуфера | немає даних |
| Потужність тилових динаміків | Немає |
| Потужність фронтальних динаміків | немає даних |
| Потужність центрального динаміка | немає даних |
| пульт ДУ | є |
| Підтримувані медіаносії | немає |
| Розмір сабвуфери | 440 x 305 x 305 мм |
| Розміри тилових гучномовців | Ні. |
| Розміри фронтальних гучномовців | 165 x 59 x 93 мм |
| Розміри центрального динаміка | 1148 x 58 x 93 мм |
| Роз' єднані інтерфейси та інтерфейси | HDMI, Bluetooth, Аналогічний вхід, Оптичний вхід |
| Роз'єми та інтерфейси | HDMI, Bluetooth, Аналоговий вхід, Оптичний вхід |
| Розміри сабвуферу | 440 x 305 x 305 мм |
| Розміри тилових динаміків | немає |
| Розміри фронтальних динаміків | 165 x 59 x 93 мм |
| Розміри центрального динаміка | 1148 x 58 x 93 мм |
| Формати відтворення аудіо | немає даних |
| Формати відтворення відео | немає даних |
| Формати зображень | немає |
| Формати аудіо | невідомо |
| Формати відео | невідомо |
| Формати зображень | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 784 ₴






