Настінний похилий кронштейн WM111N Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану Вага телевізора Стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | фіксований |
| Відстань від стіни | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Допустиме навантаження | 20 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут обертання | немає |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм |
| Тип кріплення | Настінні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴




