Завжди як новенька Керамічна емаль по зручності поступається хіба що помічнику по господарству, який вимиє піч за вас. Перш за все, вона міцна, як і годиться для якісного кухонного начиння. Як би ви з нею не поводилися, вона не буде покриватися подряпинами, як нержавіюча сталь, або тріскатися, як пластик. А ще її дуже легко мити. Будь-які забруднення на раз стираються вологою ганчіркою. Крім того, стінки печі покриті інноваційним матеріалом, який знищує бактерії і усуває неприємні запахи. Для вас все це - дуже хороші новини: адже ваші домашні, безсумнівно, полюблять цю піч, але навряд чи будуть з готовністю її відмивати. Економія одним натисканням кнопки Кнопка Eco дозволяє заощадити до 40% електроенергії в режимі очікування. Одне натискання - і ось ви вже економите гроші, електрику і природні ресурси. Три хвилі краще, ніж одна Samsung пишається своїм умінням покращувати будь-які пристрої за допомогою власних інноваційних технологій. Наша система потрійного поширення гарантує, що будь-яку страву - від піци до склянки теплого молока - буде приготовлено ідеально і смачно завдяки трьом точкам поширення мікрохвиль. Наші мікрохвильові печі забезпечують рівномірну і ретельну обробку будь-якої їжі. Блокування від дітей Піч Samsung оснащені спеціальними функціями блокування, які дозволяють захистити дітей від опіків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір корпусу | Чорний |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | Ні. |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 1150 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 23 л |
| Об'єм (л) | 23 л |
| Потужність НВЧ | 1150 Вт |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип грилю | без гриля |
| Тип гриля | Ні. |
| Тип відкриття дверцята | кнопка |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 037 ₴




