
Монiтор Dell 27" S2722DC (210-BBRR) IPS Silver/Black
12 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210-BBRR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Елегантний сучасний дизайн нового монітора Dell S2722DC з тонкою задньою фактурною панеллю буде чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі. Крім того, відмінна функціональність поєднується з чудовим стилем завдяки тривимірній конструкції з ультратонкою по трьох сторонах лицьовою панеллю, яка дозволяє на цьому екрані 27" бачити більше і менше відволікатися. ДОПОВНІТЬ СВІЙ ПРОСТІР Розглянути в 1,77 рази більше подробиць, ніж на Full HD, що забезпечує приголомшливу чіткість і яскраві кольори QHD 2560 x 1440. Технологія IPS і кольорове охоплення sRGB 99% забезпечують неймовірну якість кольору з широким кутом огляду. ВЕЛИКА ЯКІСТЬ, СУЧАСНИЙ КОМФОРТ Технологія AMD FreeSync з частотою оновлення до 75 Гц забезпечує візуальні ефекти без розривів. Цей монітор пройшов сертифікацію TUV і оснащений екраном без мерехтіння за допомогою технології ComfortView, що знижує рівень шкідливого синього світіння екрана. Мінімальне навантаження на очі навіть за тривалого перегляду. Чудовий варіант для кіномарафону! ЕНЕРГОЗБЕРЕГАЮЧІ ФУНКЦІЇ Ми знизили негативний вплив нашого виробництва на навколишнє середовище: цей монітор містить не менше 25% переробленого пластику і поставляється без пінополістиролу в упаковці, яка як мінімум на 75% складається з переробленого картону. Економте електроенергію завдяки функції PowerNap, яка затемняє екран монітора або переводить його в сплячий режим, коли монітор не використовується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 7.16 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Згорнутий екран | Ні. |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6x400x174.7 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Фортеця на стіні | 100x100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Коригування висоти | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 17.7 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 965 ₴











