
Акумуляторний пилосос Gorenje SVC216FR
5 292 ₴
- Немає в наявності
- Код: SVC216FR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилосос Gorenje SVC216FR - без втрати потужності всмоктування під час роботи. Завдяки потужній літієвій батареї 20000 мАг ви не відчуєте втрати потужності під час прибирання. Навіть при половинній зарядці пилосос працює з максимальною потужністю. Універсальний інструмент для прибирання будь-яких поверхонь. Щітка легко справляється з прибиранням довгого волосся і для очищення її валик знімається одним натисканням на кнопку. Не пропускає кути. Потужні світлодіоди освітлюють темні кути, а мобільне руків'я дає змогу легко прибирати пил під шафами, столами та диванами. Вертикальний і ручний пилосос. Оцініть усі переваги вертикального пилососа, який за лічені секунди перетворюється на ручний і справляється з будь-якою роботою: від прибирання підлоги до очищення дивана, автомобільних крісел і високих книжкових полиць. Не забруднюючи рук. Одним рухом відкрийте клямку, від'єднайте контейнер і витрусіть пил. Контейнер встановлюється на місце за лічені миті. До 60 хвилин автономного прибирання. Нова літієва батарея значно збільшує тривалість роботи порівняно з попередніми моделями. 60 хвилин без підзарядки дають змогу забрати весь будинок за один раз! Час безперервної роботи залежить від обраної швидкості, типу підлогового покриття та необхідної потужності всмоктування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Автозмотування шнура | відсутнє |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, 2 насадки, зарядний кабель, документація |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для меблів | немає |
| Довжина мережевого шнура | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Еко-двигун | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Місткість для миючого засобу | немає |
| Напружка акумулятора | 21.6 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм палієборника | 0.6 |
| Міцність | 125 Вт |
| Сила всмоктування | немає даних |
| Підлога/Килим | є |
| Радіус прибирання | немає |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Рівень шуму | 78 |
| Потребується потужність | 125 Вт |
| Тип вихідного фільтра | HEPA |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип трубки | немає |
| Турбо-ріжим | відсутній |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Форм-фактор | вертикальний + ручний |
| Циклонна система | є |
| Час заряджання | 6 рік |
| Час повного заряджання аккумулятора | 6 років |
| Час повного заряджання акумулятора | 6 років |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Щілинна | є |
| Основні атрибути | |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴











