
Стабілізатор Maxxter MX-AVR-S2000-01 2000VA
2 596 ₴
- Немає в наявності
- Код: MX-AVR-S2000-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичний регулятор напруги, 2000. ВА Металевий корпус з індикатором напруги Мікропроцесорне управління Технологія перемикання в нульовій точці змінної напруги Високоефективний тороидальний трансформатор Повний захист: від підвищеної і зниженої напруги, перегріву, короткого замикання і перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 4.1 |
| Вихідна Частота, Гц | 50 |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідні розетки, шт | немає даних |
| Час перемикання, мсек | невідомо |
| Ввідна частота, Гц | 50 +/- 10% |
| Вхідний вилка | немає даних |
| Вхідний стрес, В | 140-270 |
| Вхідна Частота, Гц | 50 +/- 10% |
| Вхідна напруга,В | 140-270 |
| Вхідна частота | 50 Гц |
| Вихідна частота, Гц | 50 |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Вихідні розетки, шт | невідомо |
| Відносна вологість (без конденсату) | немає даних |
| Відносна вологість (без конденсату), % | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 140-270 В |
| Запобігальник | невідомо |
| Захист | від підвищеної/зниженої напруги, перегріву, короткого замикання, перевантаження |
| Захист | від підвищеного/попониженого напруження, перегріва, короткого замикання, перезавантаження |
| Сила активна, Вт | 1200 |
| Сила повна, ВА | 2000 |
| Відносна вологість (без конденсату), % | невідомо |
| Потужність активна, Вт | 1200 |
| Потужність номінальна, Вт | 1200 |
| Потужність повна, ВА | 2000 |
| Розміри виробів, мм | 118 x 140 x 210 |
| Розміри виробу, мм | 118 x 140 x 210 мм |
| Струм спрацьовування захисту, А | немає даних |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Температура довкілля, °С | 0-40 |
| Температура навколишнього середовища, °C | 0-40 |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Ток захисту, А | невідомо |
| Час перемикання, мсек | немає даних |
| Основні атрибути | |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 596 ₴




