Акустичні системи Jedel значно розширять мультимедійні можливості ноутбука, планшета або смартфона. Колонки мають гарну якість звучання, оптимальну вагу та міцний корпус, відрізняються високою надійністю та надзвичайною зручністю у використанні. Вони займають мало місця на столі і забезпечують чітку і гучну передачу звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Кількість смуг | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага | немає даних кг |
| Вага загальна | немає даних |
| Габарити | - |
| Габарити загальні | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 104 х 63 х 64 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 4" |
| Харчування | от USB |
| Кардрідер | немає |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Міцність | 6 |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 вт |
| пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >88 дБ |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 150 — 18 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴




