Італійський виробник побутової техніки компанія Candy Hoover Group в свої винаходи завжди в першу чергу орієнтується на потреби споживача. Саме для поліпшення якості побуту і спрощення процесу прання і була розроблені лінійка пральних машин Candy Smart з вбудованим NFC - модулем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 48 л |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | через Wi-Fi |
| Висота | 820 мм мм |
| Відшарка старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 596 х 820 х 570 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 600 х 825 х 600 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Завантаження (прання) | 9 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Захист від дітей | немає |
| Захист від проток | немає |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Матеріал бака | сілітек |
| Обробка парою | немає |
| Програми | вовна (Сертифікат Woolmark), делікатна білизна, швидке прання, ручне прання, джинси, інтенсивне прання, щоденне прання, спорт |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 48 дБ |
| Потребування води | 48 л |
| Заощадження електроенергії | 0,59 кВт/ч |
| Сушіння | без сушіння |
| Тип керування | електромеханічне |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 600 мм мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 038 ₴






