
Акустична система JBL PartyBox 110 Black (JBLPARTYBOX110EU)
13 277 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBLPARTYBOX110EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужне звучання Колонка JBL Partybox 110 – це новий формат портативної акустики, що дозволяє влаштувати вечірку в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. У будинку або на вулиці – звук буде однаково потужним, насиченим, басовим. Вам достатньо лише включити свої улюблені композиції, щоб вони заграли новими барвами. Фірмовий звук JBL завжди впізнаваний цінителями крутого аудіо. Два рівні регулювання низьких частот виділяють його на тлі конкурентів. Світлове шоу Музика невіддільна від світла. Зробіть свою вечірку справжньою модною подією з настроюваним підсвічуванням, ритмічними візерунками, стробоскопами та іншими візуальними ефектами. Як тільки ви побачите цю феєрію, ноги самі кинуться в танок, не бажаючи залишатися в стороні від свята. Отримайте повноцінний досвід, задіявши всі органи чуття одночасно. Запас автономності Портативна акустика JBL Partybox 110 має вбудований акумулятор, ємність якого дозволяє підтримувати вечірку протягом 12 годин. При цьому якість сигналу при бездротовому з’єднанні завжди буде першокласною – скільки б не залишилося заряду на поточний момент. Весь день або всю ніч – колонка здатна подарувати незабутні враження. Захист від води Корпус моделі відповідає коефіцієнту захисту IPX4. Представлений формат дозволить розміщувати колонку біля водойми або басейну, тому що вона не боїться бризок. Захоплююче дозвілля з активними іграми, танцями біля води, спортивними розвагами буде супроводжуватися улюбленими треками, що зробить його ще веселіше. Додаткові входи На панелі слотів JBL Partybox 110 є входи для гітари і мікрофона. Відтепер не тільки дискотека, але і квартирник сучасного формату або караоке-вечір пройдуть на ура разом з посилюючим обладнанням. Кожен зможе спробувати себе в ролі зірки і насолодитися музичними талантами друзів. А світловий перфоманс зробить ваш виступ незабутнім. Додаток PartyBox Повну свободу дає додаток для смартфона JBL PartyBox. За його допомогою ви легко налаштуєте звучання під свої вподобання і виберете параметри відображення підсвічування. Повноцінний контроль і швидкий доступ до всього функціоналу. Відпочивайте так, як подобається вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| USB (для відтворення) | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, AUX |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вага | 10.8 кг кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Габарити | 568 х 300 х 295 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 2 x 154.6 мм, 2 x 55 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Харчування | акумулятор + мережа |
| Захист | IPX4 |
| Кардрідер | немає |
| Клас захисту | IPX4 |
| Кількість / Діаметр динаміків | 2 x 154.6 мм, 2 x 55 мм |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Мікрофон | Ні. |
| Міцність | 160 Вт |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Протиударна | Немає |
| пульт ДК | немає |
| пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | - |
| Розмір | 568 х 300 х 295 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | Портативні |
| Тип з' єднання | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Час автономної робои | 12 годин |
| Час автономної роботи | до 12 годин |
| Час роботи | 12 років |
| Частотний діапазон | 45 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 277 ₴










