
Акустична система JBL Tuner 2 White (JBLTUNER2WHT)
4 426 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBLTUNER2WHT
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротове з'єднання по Bluetooth Слухайте все, що ви любите. Підключіть JBL Tuner 2 до смартфону або планшету через Bluetooth і швидко переключайтеся з радіо на власні списки відтворення. 12 годин відтворення Налаштуйтеся на довге звучання. Вбудований акумулятор забезпечує до 12 годин програвання ваших улюблених мелодій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | є |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вага | 0.54 кг кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | 44 мм |
| Харчування | Акумулятор |
| Захист | IPX7 |
| Кардрідер | немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Кількість / Діаметр динаміків | 44 мм |
| Матеріал для корпусу | метал, пластик, гума |
| Мікрофон | Ні. |
| Міцність | 5 |
| пульт ДУ | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 180 х 72 х 70 мм |
| Тип акустики | Портативні |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 12 годин |
| Час автономної роботи | до 12 годин |
| Частотний діапазон | 80 - 20 000 Гц |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 426 ₴







