Простий в установці настінний кронштейн, все необхідне кріплення в комплекті. Розмір кріплення VESA: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм Сумісний з більшістю телевізорів, які відповідають цьому стандарту. Механізм нахилу надійно фіксується поворотним замком на настінній пластіни без гвинтів та інструментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Нахил |
| Відстань від стіни | 45 мм |
| Гарантія | 84 місяці |
| Допустиме навантаження | 25 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | +5/-12° |
| Кут обертання | немає |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴



