Висувний диспенсер миючого засобу Диспенсер зі зручною кришкою Не завдавайте шкоди пальцям, намагаючись відкрити диспенсер миючого засобу. Висувний диспенсер так легко відкривається та закривається, що залити в нього миючий засіб буде дуже просто. Складні підставки під тарілки Додаткове місце для каструль і сковорідок Щоразу під час приготування їжі ви використовуєте каструлі й сковорідки різного розміру, тому вам потрібна посудомийна машина, яка на це розрахована. Завдяки підставці, що легко складається, ви можете звільнити місце в посудомийній машині для такого великого посуду. Нарешті настав час, коли вам більше не доведеться мити величезні каструлі вручну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi керування | немає |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інтерфейс | LED |
| Інші програми | Quick & Shine, Clean & Shine |
| Багатофункціональні таблетки | немає даних |
| Перегляд | вузька |
| Висота | 85 см мм |
| Витрати води: за цикл / за рік | 11.9 л за цикл / 3332 л за рік |
| Габарити (ШхВхГ) | 448 х 850 х 600 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина | 60 см |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 750 Вт за цикл / 211 кВт за рік |
| Захист від дітей | є |
| Захист від перепадів напруги | немає даних |
| Захист від проток | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів посуду | 8 - 10 |
| Кількість кошиків | 2 |
| Кількість програм миття | 5 |
| Наявність дисплея | LED-індикація |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинне завантаження | є |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | немає |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відкладення старту | є |
| Тип | окремовстановлювана |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип сушіння | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | немає |
| Функція: Багатофункціональні таблетки | немає даних |
| Функція: Обробка парою | немає |
| Функція: Половинне завантаження | є |
| Функція: Таймер відкладення старту | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 45 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 077 ₴





